Fabulous and Classy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Forum bo od 13. 8 . do 16. 8. zaprt zaradi prenove !
Burberry Crush Forum
Burberry Crush Chic
Burberry Crush Misle
Burberry Crush Mesec
Burberry Crush Model
Burberry Crush Mirr
Burberry Crush Namka
Burberry Crush Chanelee
Burberry Crush Obliko
Burberry Crush Copci
Burberry Crush Modnoo
Burberry Crush Parii

 

 Burberry Crush

Go down 
AvtorSporočilo
Chanel
b o s s
Chanel



Burberry Crush Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Burberry Crush   Burberry Crush EmptySre Avg 01, 2012 10:06 am


[Only admins are allowed to see this image]
Roo Panes je dokazal, da v ljubezni ne moreš vedno dobiti tistega kar si želiš pa čeprav si zvezda kampanje Burberry. Na reklami za kolekcijo jesen/zima je 23 letnik fotografiran ob igralki Gabrielli Wilde. "Vesel sem, da je Gabriella tista s katero sem sodeloval" je dejal. "Ona je res lepo dekle z odličnim smislom za humor in res je odlična. Ima fanta, čeprav je 'upostošen'.

Dorset, rojen Panes se je prvič predstavil burberry lansko leto ,ko je poslal sliko 'shot in the dark' za blagovno znamko in tako predstavil sebe. Čez nekaj dni je dobil odgovor v katerem so ga povabili na srečanje. Preden je vedel, da je del na etiketi nova kampja posneta z Mariom Testinom.
"Prišel sem na fotografiranje naravnost iz glasbene turneje z neurejenimi lasmi, vendar jim je bila frizura všeč", je povedal za Evening Standard. "Četudi bom moral obdržati mojo brado je bila celotna stvar povsem nadrealistična. Povsod je bilo veliko dimnih naprav in žerjavov. Nevem zakaj ampak zaradi tega nisem bil živčen. Namesto panike s katero ne bi naredil nič dobrega sem dobil nekaj več. To so bili trije najbolj zabavni dnevi mojega življenja".

Svoje nenavadno ime 'ROO' je dobil od kenguruja Roo-ja iz knjige 'MEDVEDEK PU' "Moje pravo ime je Andrew. Ko sem bil še otrok, sem vrgel palico v reko in padel vanjo prav tako kot Roov Winnie the Pooh," je pojasnil. "Od takrat se vzdevka nisem mogel znebiti ".

Vir : E.A. / Prevedla : Alice.
Nazaj na vrh Go down
https://vogue.slovenianforum.com
 
Burberry Crush
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fabulous and Classy :: a r h i v-
Pojdi na: