Fabulous and Classy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Forum bo od 13. 8 . do 16. 8. zaprt zaradi prenove !
Mnenje o forumu Forum
Mnenje o forumu Chic
Mnenje o forumu Misle
Mnenje o forumu Mesec
Mnenje o forumu Model
Mnenje o forumu Mirr
Mnenje o forumu Namka
Mnenje o forumu Chanelee
Mnenje o forumu Obliko
Mnenje o forumu Copci
Mnenje o forumu Modnoo
Mnenje o forumu Parii

 

 Mnenje o forumu

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Gost
Gost
Anonymous



Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu EmptyTor Jul 31, 2012 9:25 pm

Mnenje
Izrazite ga.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost
Anonymous



Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu EmptyTor Jul 31, 2012 9:26 pm

Jaz menim, da bi lahko anvigacijo dopolnili in izbrisali, da novi člani sedem dni ne smejo dodajati linkov.
Je pa zanimiv forum, morda malo preveč moder, kar bi lahko popravili. {da bi bila še kakšna temnejša modra}
Nazaj na vrh Go down
Chanel
b o s s
Chanel



Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu EmptyTor Jul 31, 2012 9:59 pm

!Emma je napisal/a:
Jaz menim, da bi lahko anvigacijo dopolnili in izbrisali, da novi člani sedem dni ne smejo dodajati linkov.
Je pa zanimiv forum, morda malo preveč moder, kar bi lahko popravili. {da bi bila še kakšna temnejša modra}

Moje mnenje glede tega kar se tiče navigacije bi lahko recimo dodali člane in skupine (pomoč pa itak brez veze ker nihče nikoli ne prejglejuje - z mano vred) ne razumem pa 'izbrisali' to misliš samo da bi bila kot navadna pisava ?glede novih članov bi pa mogoče lahko uvedli nekaj novosti ena teh tudi tvoja ideja glede 'zamrznjenih linkov'. Barve se da vsekakor spremeniti bi pa jih ohranla nekako 'pastelne' ne teh živih...
Nazaj na vrh Go down
https://vogue.slovenianforum.com
Majchi.Ka*
m a d e i n c h i n a
m a d e i n c h i n a
Majchi.Ka*



Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu EmptyPet Avg 03, 2012 5:27 am

lajkam podforumske sličice & sličice za objave <3
Nazaj na vrh Go down
Avč.
f a s h i o n b o s s
f a s h i o n b o s s
Avč.



Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu EmptyPet Avg 03, 2012 8:27 pm

Majchi.Ka* je napisal/a:
lajkam podforumske sličice & sličice za objave <3

Ja meni tut ful dobro delujejo :<3: Mnenje o forumu 3217753424
Nazaj na vrh Go down
Sparrow.
d i l e r
Sparrow.



Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu EmptySob Avg 04, 2012 10:24 pm

Meni je zelo všeč Mnenje o forumu 650269930
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mnenje o forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mnenje o forumu   Mnenje o forumu Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Mnenje o forumu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fabulous and Classy :: f a b u l o u s a n d c l a s s y :: i m p o r t a n c e-
Pojdi na: